SOLIDWORKS Yüzey Modelleme Eğitimi

Esra PLEVNE BÜKE · 4 Eylül 2020

SOLIDWORKS içerisindeki yüzey modelleme araçları ile komplex ve karmaşık parça tasarımlarınızı hızlı bir şekilde tasarlayabilirsiniz. Bu derste yüzeylere ait olan en temel konuların detaylarını öğreneceksiniz.

Yüzeyleri oluşturmak için ekstrüzyonlar, döndürmeler ve süpürmeler gibi katıları oluştururken kullanılan yöntemlerin çoğunu yüzey komutları ile benzer şekilde tasarlayacağız. Artı olarak ileri yüzey modelleme tekniklerinde kullanılan budama, budamayı geri alma, uzatma, kurallı yüzey ve dolgu yüzey gibi diğer işlevsel komutların kullanımını öğreneceksiniz.

Bu dersi tamamlayarak formlu yüzeyleri içeren parça tasarımını hızlı ve kolay bir şekilde tamamlayabilmek için gerekli ipuçları ve püf noktalarını öğreneceksiniz.

Hadi öğrenmeye başlayalım.

Eğitmen

Esra PLEVNE BÜKE
Esra PLEVNE BÜKE

TEKYAZ Eğitim Projeleri Yöneticisi

Tek Seferlik Ödeme

SATIN AL

Premium Üyelere Ücretsiz

Eğitime Kaydol

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Yüzeyler konusu bana hep zor gelmiştir, birçok unsur ve araçlar vardır ve bir çizimin yapılabilmesi için onlarca varyasyon vardır. Bir çizimi, unsur ağacında 3 unsurla yapabildiğin gibi, 8 unsurla da yapabiliyorsun mesela, en doğru yöntemi bulmak ve daha basite indirgemek çalışılması gereken bir konu.
    Eğitim için çok teşekkürler, Gayet akıcı ve anlaşılırdı. Videoların kısa ve öz olması çok iyi.

Eğitim Bilgileri

Tahmini Süre: 1 Gün - 15 Ders

Zorluk: Sertifikalı, Temel Düzey

Kategori: ,