SOLIDWORKS Simulation Professional Eğitimi

Anıl ERDİL · 1 Mart 2024

Bu eğitim sayesinde yapınızdaki titreşim problemlerini çözebilir ( yapınızın doğal frekanslarını öğrenerek rezonanstan kaynaklı bir problem yaşayıp yaşamadığınızı tespit edebilirsiniz.)

Bu eğitim sayesinde uzun ve ince yapılarda çalışıyorsanız kritik burkulma yükünü tespit edebilir flambaj hareketinden korunabilirsiniz.

Bu eğitim sayesinde yapınızda meydana gelen sıcaklıkları tasarım sırasında tespit edebilir bu sayede yüksek sıcaklıklardan korunabilirsiniz.

Bu eğitim sayesine inşaat sektöründe genellikle kullanılan ölü ve canlı yükler olarak adlandırılan bir çok farklı yükleme durumunu tek bir analiz etüttün de analiz edebilirsiniz.

Parametrik optimizasyon analizleri gerçekleştirerek tasarımınızın en hafif hale getirirken tasarımın maksimum performans sağladığından emin olabilirsiniz.

Bu eğitim sayesinde topoloji optimizasyonları gerçekleştirerek en iyi tasarımını nasıl yapabileceğinizi SOLIDWORKS Simulation sizlere gösterir.

Kimler Katılmalı?

Bu kurs, mühendislik, fizik veya ilgili alanlarda öğrenim gören veya çalışan herkes için uygundur. Yapısal mühendislik, inşaat mühendisliği, makine mühendisliği ve benzeri alanlarda çalışan profesyoneller

Eğitmen

Anıl ERDİL
Anıl ERDİL Author

SOLIDWORKS Analiz Projeleri Teknik Destek Sorumlusu

Tek Seferlik Ödeme

Satın Al

Premium Üyelere Ücretsiz

Eğitime Kaydol

Eğitim İçeriği


Eğitim Detayları

Tahmini Süre: 19 Ders | 2 Saat 30 Dakika

Kategori:

Eğitmen

Anıl ERDİL
Anıl ERDİL Author

SOLIDWORKS Analiz Projeleri Teknik Destek Sorumlusu

Tek Seferlik Ödeme

Satın Al

Premium Üyelere Ücretsiz

Eğitime Kaydol

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir