SOLIDWORKS PDM Kullanıcı Eğitimi

Günümüzde tasarımlar daha karmaşık hale gelirken oluşan binlerce tasarım dosyasını düzen altında tutmak gittikçe zorlaşıyor. Dosya sayısı arttıkça tek başınıza sağladığınız düzeni ekip halinde devam ettirmek neredeyse imkansız hale geliyor. Günün sonunda en güncel sürümün kimin bilgisayarında olduğunu aramakla geçiyor zaman. Tabi yanlışlıkla silinmemişse!

SOLIDWORK PDM, CAD dosyalarından ofis dokümanlarına oluşan tüm verileri tek bir merkezden düzenli bir şekilde yönetmenize ve yetki dahilinde imalattan satın almaya ihtiyaç duyan herkes ile paylaşmanıza olanak sağlıyor.

SOLIDWORKS PDM firma içerisindeki birçok departman tarafından kullanılabilen kolay bir arayüze sahiptir. Bu eğitim setimizde tüm kullanıcılar için PDM sistemine giriş, görüntüleme, dosya ekleme gibi tüm temel işlevleri öğrenebilirsiniz.

Bu eğitim içerisindeki sınavları geçerek tüm dersleri tamamladığınız zaman sertifika almaya hak kazanacaksınız.

Eğitmen

Siteye Kayıt Olanlara Ücretsiz

Eğitime Kaydol

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Çok teşekkür ederim. Faydalı oldu. Fakat veri kartına ilgili öellikler nasıl eklenir. Mesala malzeme sac ise kalınlığı, taşlı banlı mı mat mı, desenli mi baklava desenli mi yoksa nokta desenli mi düzmü olduğunu veri kart doldurulup teknik resime aktarmak istiyorum bu nasıl olur bir video da ekleyebilir misiniz.

    1. Yorumlarınız için teşekkür ederiz. Bu eğitimimiz tamamen kullanıcı odaklı olduğu için veri kartı düzenleme gibi PDM yöneticisinin yapabileceği konulara değinmedik. Veri kartı üzerinde yapılacak değişiklikler mutlaka PDM implementasyonunu yapan teknik destek mühendisimizin bilgisi dahilinde yapılmalıdır. Teknik ekibimizden yardım isteyerek istediğiniz değişkenlerin eklenmesini sağlayabilirsiniz.

Eğitim Bilgileri

Tahmini Süre: 1 gün | 20 Ders

Zorluk: Sertifikalı, Temel Düzey