SOLIDWORKS Composer Eğitimi

Ali Sinan Öztürk · 1 Mayıs 2020

SOLIDWORKS Composer’ın temel özelliklerini ve başarılı kullanımlarını anlattığımız bu dersi tamamladığınız zaman CAD tasarım dosyalarından rahatlıkla 2 boyutlu ve 3 boyutlu çıktılar alabiliyor olacaksınız.

Vektörel grafikler (svg, eps), resimler (jpg,png), detay resimler oluşturarak dokümantasyonlarınız için içerikleri hazırlayabileceksiniz. Ayrıca animasyonlardan etkileşimli parça listelerine çeşitli çıktılar ile müşterilinizi etkileyebileceksiniz.

-Bu kurs 2 günlük canlı bir dersin kaydıdır-

SOLIDWORKS Composer nedir?

Daha önce 3DVIA Composer ismiyle sunulan SOLIDWORKS Composer; ek bir tasarım bilgisi gerektirmeden, 3D CAD verilerini kullanarak içerikler oluşturmanızı sağlayan bir araçtır. Montaj talimatları, ürün kılavuzları, eğitim materyalleri ve pazarlama faliyetleri için içerikler gibi çok çeşitli teknik çıktılar almanızı sağlar. Ayrıca bütün bu içeriklerin otomatik olarak güncellenebilmesini sağlayan araçlar sunar.

CATIA Composer

Program aynı zamanda CATIA Composer ismi ile halen satışı devam etmektedir. Aralarındaki fark CATIA dosyaları ile çalışabilmesidir. Onun dışında arayüz ve özellikler olarak aynıdır.

SOLIDWORKS Composer Player nedir?

Ücretsiz olarak kurabileceğiniz bu program ile SOLIDWORKS Composer’da hazırladığınız projeleri istediğiniz Windows tabanlı bilgisayarlar, tabletler veya kiosklarda inceleyebilirsiniz.Bu kurs kimler için uygun:

  • Kendini geliştirmeye meraklı mühendislik ve tasarım öğrencileri
  • İşini daha iyi yapmak isteyen mühendis ve tasarımcılar
  • Yedek parçalarını internette satmak isteyen firma sahipleri

Eğitmen

Ali Sinan Öztürk
Ali Sinan Öztürk

TEKYAZ Görselleştirme Uygulamaları Uzmanı

Tek Seferlik Ödeme

SATIN AL

Premium Üyelere Ücretsiz

Eğitime Kaydol

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Sinan bey’den daha önce eğitim almıştım. Akıcılık ve anlatım olarak çok iyidir. Ayrıca bunun yanına tecrübesi ve bilgisi eklenince şahane bir iş çıkartmış olmalı.

Eğitim Bilgileri

Tahmini Süre: 2 gün

Zorluk: İleri Düzey