CIMATRON CAM Eğitimi

Osman Gücüyener · 10 Aralık 2020

Cimatron NC modülü,  2.5, 3, 4 ve 5 eksen ve Torna modülünün eklenmesi ile bu alanda da 2 Eksen ve Çoklu eksen işlemelerde dahil olmak üzere güçlü NC yetenekleri, pürüzsüz yüzey kalitesi, yüksek frezeleme verimliliği ve kullanım kolaylığı ile Enjeksiyon Kalıpçılığı, Sac Kalıpçılığı ve Genel imalat için benzersiz bir NC Programlama çözümleri sunmaktadır.

İçermiş olduğu CAD komutları ile parçaların imalata hazırlanmasına yardımcı olur ve ek program ihtiyacını ortadan kaldırır. İçerdiği çizgi, yüzey, katı ve mesh komutlarıyla birlikte hibrit bir çalışma yapısına sahiptir.

Anlık renklendirilmiş kalan malzeme görüntüleme, özelleştirilmiş takım yolu şablonları, analizler, raporlamalar vb. nitelikleri ile hızlı programlama ve etkili takım yolları oluşturabilme imkânı sunmaktadır.

Stok özelliği sayesinde işleme yapan takımdan kalan alanları otomatik olarak tanımlama yaparak işleme zamanında verimliliği sağlar.

Kinematik, çalışma parçası ve gerçek fikstür görüntüsü içeren Makine Simülasyonu kullanarak güvenilir bir işleme sağlamasının yanı sıra takım ve tutucu için güvenilir çarpma ve dalma tespiti sunar.

Eğitmen

Osman Gücüyener
Osman Gücüyener

Cimatron Eğitim ve Teknik Destek Uzmanı

Siteye Kayıt Olanlara Ücretsiz

Eğitime Kaydol

EĞİTİM PROGRAMI

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eğitim Bilgileri

Zorluk: Temel Düzey

Kategori: ,