3DEXPERIENCE xSheetMetal Eğitimi

Serkan Çibir · 30 Ocak 2023

xSheetMetal, 3DEXPEIRENCE üzerinde çalışan sac metal tasarımlarınızı üretime uygun modellemenizi sağlayan bulut tabanlı bir tasarım programıdır. 3DEXPERIENCE 3D SheetMetal Creator Rolü içerisinde gelmektedir.

Geleneksel CAD programlarından farklı olarak tarayıcınız üzerinden tasarım yapmanızı sağlayan xSheetMetal, sadece sac metal tasarımı üzerine fonksiyonlar içeren özel bir uygulamadır.

Bu eğitim xSheetMetal uygulaması içerisindeki temel fonksiyonları öğretecek ve eğitim sonunda imalatınıza uygun tasarımınızı tamamlayabileceksiniz. Yine imalat için açınım çıktılarını alabileceksiniz. Eğitim içerisinde örnek tasarımlar yaparak komutları bu tasarımlar üzerinde uygulayarak öğreneceksiniz. Ayrıca size sunulan hazır tasarımlar üzerinden de komutlar uygulanarak interaktif bir öğrenme sağlayabilirsiniz. xSheetMetal arayüzü, yardımcı araçlar, büküm ekleme, sac metale çevirme ve dxf çıktıları alma gibi konular kapsamlı şekilde anlatılmıştır. 

Farklı bir tasarım deneyimi sunan xSheetMetal ile sac metal tasarımınızı zengin komutlar ile tamamlayabilirsiniz. Bu tasarımları ne kadar hızlı yapacağınızı şimdi öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Eğitmen

Serkan Çibir
Serkan Çibir Author

SOLIDWORKS Takım Lideri

Siteye Kayıt Olanlara Ücretsiz

Eğitime Kaydol

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eğitim Bilgileri

Tahmini Süre: 9 Ders | 1 Saat 30 Dakika

Zorluk: Sertifikalı